איך הווטסאפ מאפשר לנו ללמוד על האחרים ועל עצמנו?

שכשאתה מאזין שוב להודעה שקיבלת בווטסאפ, זמן מה לאחר שקיבלת אותה, אתה לעיתים שם לב לכל מיני דברים שלא שמת לב בפעם או בפעמים הקודמות.


הדבר נכון גם כאשר אתה מאזין שוב להודעות שלך אתה. לעיתים אתה אומר לעצמך: מה?! אני אמרתי את זה? אני לא זוכר שאמרתי את זה! אני לא התכוונתי לומר לו את זה! זה כנראה יצא לי באופן אוטומטי היישר מהתת-מודע!


זה משגע מה שהאפליקציות החדשות האלה מלמדות אותנו על עצמנו! במקרה זה, זה יכול לחנך אותנו לקצת יותר צניעות כשיש לנו ויכוח מסוג:

- אתה אמרת לי את זה!

- מה פתאום! אני לא אמרתי לך את זה!


ועכשיו הטכנולוגיה מוכיחה לך לפעמים שאתה כן אמרת את זה.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

שאלה של משתמשת בקבוצת פייסבוק, המוקדשת לביישנות וביטחון עצמי, ותשובתי לשאלה זו. אלי לי ערב טוב, האם אי פעם הטלת ספק בעצמך באשר להשכלה הכללית שלך והרמה האינטלקטואלית שלך מול אנשים אחרים סביבך? אחרי עבר

האם ניתן להיות בעל בטחון עצמי בלי להיות שחצן? אני חייב המון תודה למחנכיי, קודם כל להוריי, אחריהם למוריי, ובעצם לחברה כולה. יחד עם זאת, אני מוכרח להגיד שהם גם אמרו לי לא מעט שטויות בנושאים כמו צניעות ו