באהבה תמיד יש לוזר

משתמש בפייסבוק

לא מספיק לאהוב, צריך לדעת לאהוב אבל גם להרגיע, לכבד ולהוקיר את האדם שאתה אוהב כדי שתוכל לשמח אותו.


יוסי פת

אני לא לגמרי מסכים איתך. כל זה נכון אם האהבה היא הדדית, אבל זה לא תמיד כך. אם אנחנו אוהבים אישה שלא אוהבת אותנו (ואני מדבר מניסיון), אנחנו יכולים להוקיר אותה ולכבד אותה, אבל היא תראה בזה סימן של חולשה, בעוד היא תעדיף לכבד מאצ'ו שיתנהג אליה בקשיחות. כמו ששר חוליו איגלסיאס: אני יודע, באהבה, תמיד יש לוזר.


תגובה של משתמש

אולי בכל זאת עדיף להיות מישהו שמכבד נשים וגאה בזה, גם אם האישה שממולו לא מסוגלת להעריך את זה. לא בטוח שהמאצ'ו ינצח בסופו של דבר.


יוסי פת

לגמרי מסכים איתך! מצדי, האישה שדיברתי עליה הייתה לא אחר מאשר גרושתי. הייתי כל כך מאוהב בה שככל שהמשכתי להוקיר אותה יותר, כך היא התנהגה אלי בצורה מגעילה יותר והיא אף על פי כן זו שביקשה ממני גט (דבר שבדיעבד אני בכלל לא מצטער עליו)! אני, המשכתי לכבד נשים ולהתגאות בזה. באשר לה, האם היא מצאה מאצ'ו? האם היא כיבדה אותו בשל קשיחותו? האם היא עשתה לו מה שהיא עשתה לי? האם הוא יצא מנצח? מכיוון שלא שמעתי ממנו עוד, לא אדע על השאלות הללו.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

שאלה של משתמשת בקבוצת פייסבוק, המוקדשת לביישנות וביטחון עצמי, ותשובתי לשאלה זו. אלי לי ערב טוב, האם אי פעם הטלת ספק בעצמך באשר להשכלה הכללית שלך והרמה האינטלקטואלית שלך מול אנשים אחרים סביבך? אחרי עבר

האם ניתן להיות בעל בטחון עצמי בלי להיות שחצן? אני חייב המון תודה למחנכיי, קודם כל להוריי, אחריהם למוריי, ובעצם לחברה כולה. יחד עם זאת, אני מוכרח להגיד שהם גם אמרו לי לא מעט שטויות בנושאים כמו צניעות ו