האם שמת לב לעובדה הבאה?

האם שמתם לב לעובדה הבאה?


אתה חייב לעשות משהו והמחשבות הבאות ממלאות אותך: "זה יעייף אותי על בטוח! והאמת היא שאני כבר מרגיש עייף!" מה אנו עושים בדרך כלל במקרים אלה? אנו מוותרים על עשיית הדבר שהיה עלינו לעשות, או שאנחנו עושים אותו בכל זאת, ונוכחים לדעת שהנבואה שלנו התגשמה: אנחנו עושים את זה רע ואנחנו באמת עייפים. אנו מסיקים שזה יהיה אותו הדבר בפעם הבאה שהמקרה יחזור על עצמו.


זוהי דוגמה לאוטו סוגסטיות ולמחשבות שליליות. הפתרון, הוא פשוט מאוד, והוא שצריך להחליף את כל זה באוטו סוגסטיות ובמחשבות חיוביות.


באופן קונקרטי:

- התחל לעשות את הדבר, והתמקד בזרועות ובידיים שלך שעושות את זה. זה עובד מסיבה מאוד פשוטה: המוח לא יכול להתמקד בשני דברים בו זמנית: המחשבה על עייפות והתנועות שאתה עושה.

- אמור לעצמך, בזמן שאתה עושה את זה ובעיקר אחר כך: "אני שמח וגאה שהתגברתי על העייפות הארורה הזאת! אין כמוני!"


בדקתי מספר פעמים: בכל פעם זה עובד!


כמו כל כלל, יש יוצא מן הכלל: אם אתה מרגיש ממש עייף ומותש, לך לישון! אין כמו שינה טובה!


פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

שאלה של משתמשת בקבוצת פייסבוק, המוקדשת לביישנות וביטחון עצמי, ותשובתי לשאלה זו. אלי לי ערב טוב, האם אי פעם הטלת ספק בעצמך באשר להשכלה הכללית שלך והרמה האינטלקטואלית שלך מול אנשים אחרים סביבך? אחרי עבר

האם ניתן להיות בעל בטחון עצמי בלי להיות שחצן? אני חייב המון תודה למחנכיי, קודם כל להוריי, אחריהם למוריי, ובעצם לחברה כולה. יחד עם זאת, אני מוכרח להגיד שהם גם אמרו לי לא מעט שטויות בנושאים כמו צניעות ו