החיים בנויים מפרקים

גולש באינטרנט

החיים שלנו הם כמו ספר היסטוריה עם פרקים ושיעורים. לעתים קרובות חשוב לדעת כיצד להתחיל פרק ומתי הוא מסתיים. זו תמיד טעות לרצות להמשיך פרק כשהוא נגמר. עדיף במקרה זה לסגור את הפרק, להפוך את הדף ולפתוח פרק חדש.


יוסי פת

לפעמים זה לא כל כך קל לסיים פרק שאנו מאמינים בטעות שכל חיינו תלויים בו. מצד שני, אם הפרק הסתיים בשבילנו, אסור לנו לבלות את שארית ימינו באבל על האובדן, אלא להפך ללמוד את הלקחים: לראות מה הוא הביא לנו, ממה אנחנו משוחררים עכשיו, ומהם היתרונות הרבים שקיבלנו עם הפרק החדש שנפתח כעת. דוגמא: החופש שלי חזר לאחר שאשתי עזבה אותי.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

שאלה של משתמשת בקבוצת פייסבוק, המוקדשת לביישנות וביטחון עצמי, ותשובתי לשאלה זו. אלי לי ערב טוב, האם אי פעם הטלת ספק בעצמך באשר להשכלה הכללית שלך והרמה האינטלקטואלית שלך מול אנשים אחרים סביבך? אחרי עבר

האם ניתן להיות בעל בטחון עצמי בלי להיות שחצן? אני חייב המון תודה למחנכיי, קודם כל להוריי, אחריהם למוריי, ובעצם לחברה כולה. יחד עם זאת, אני מוכרח להגיד שהם גם אמרו לי לא מעט שטויות בנושאים כמו צניעות ו