top of page

זעם אלוהי וערכים אוניברסאלים

גולש אינטרנט

גבר התחתן עם שתי נשים,

הראשונה הייתה סטרילית, ואילו לאישה השנייה היו שש בנות יפות.

האישה השנייה תמיד צוחקת על האישה הראשונה בגלל הבעיה שלה : "תסתכל על האישה הסטרילית! בקרוב תארזי את התיק ותלכי, התגעגעת לאלוהיך"


זה עדיין היה ככה כל יום אחרי כל כך הרבה שנים בלי ילדים סוף סוף ענה אלוהים לאשה הראשונה והיא ילדה ילד, בעלה היה כל כך מאושר כי משפחתו התברכה סוף סוף בבן אבל האישה השנייה קינאה! !

: "בעלי מקדיש יותר מדי תשומת לב לילד הזה תן לי להרוג אותו !!"

היא הלכה לרופא צמחים וצמחי מרפא שנתן לה שלושה נחשים גדולים : "כשתחזרי הביתה, הזמיני את הנחשים ללכת לחנוק את הילד למוות, אך וודאי שהילד לבד", אמר לו המרפא.

היא נכנסה לחדר של אשתו המשותפת בלילה וראתה את הילד ישן לבד, היא פתחה לאט את הדלת והורתה לנחשים לטרוף את הילד והיא יצאה לכפר הבא. הנחשים זחלו למקום בו עמד הילד אך ברגע שהנחשים התקרבו אליו הם ראו שני מלאכים עם חרבות בוערות! אז הנחשים זחלו החוצה ויצאו ישר למקום בו הוצבו בנות האישה השנייה.

למחרת בבוקר כשחזרה, ראתה את האישה הראשונה בוכה כשאנשים בוכים בחוץ,

אמרה לעצמה: "הילד חסר התועלת הזה חייב להיות מת"

ואז היא עשתה את עצמה מופתעת ושאלה: "מה קרה !!"

השיבה האישה הראשונה : "שלושה נחשים גדולים נמצאו בחדר בנותיך וחנקו למוות את חמש בנותיך, בתך הבכורה נמצאת בבית החולים, בני הציל אותה !! היא אמרה !!

האישה השנייה פרצה בבכי !!

"זה היה, .... זה אני שעשיתי !! אני זה ששלחתי את הנחשים !! אבל מה קרה ??? זה רק האל שלך !!!"

אחיי ואחיותיי הקשיבו לתפילה! כל הרשעים במשפחתך יצטרכו להתמודד עם חמת אלוהים !! כל הנחשים הרעים שנשלחו לחייך ייענשו בשם אללה / ישו

אנא הקלד "AMEN" גדול מאוד!

היזהר לא להיות מרושע כמו הדף ולשתף ב- 5 קבוצות פייסבוק כדי שאחרים יקראויוסי


אני רוצה לומר לך בכנות את דעתי בתור אחד שהוא אתאיסט מושבע.


אני לא מאמין באלוהים, וגם לא בזעם האלוהי. אם הוא היה קיים, איך היית מסביר את אינספור הפשעים, שאינם נענשים? אבל יש איזו אמת במה שאומרים המאמינים באלוהים. אני בטוח ששמת לב שכל הדתות דוגלות באותם הערכים, הערכים האנושיים הבסיסיים שאליהם גם אני דוגל: אמת, צדק, יופי, חופש, אהבת הזולת... וזה לא משהו טריוויאלי או מובן מאליו: בהחלט היו דוקטרינות שדגלו בדיוק בהפך מתורת משה, ישו, בודהה וכו '. אני חושב במיוחד על הנאציזם שהציב את מה שהם כינו "הגזע העליון" כעומד מעל לאהבת הזולת. אלא שכל הדוקטרינות הללו ללא יוצאת מן הכלל בסופו של דבר נכשלו. היו ועדיין ישנם, כפי שכולם יודעים, אנשים שמעזים לעשות את פשעיהם בשם אלוהיהם.


המסקנה שלי היא שעלינו לכבד את הערכים האנושיים, באלוהים שאנו מאמינים בו (או בשום אל כמו האתאיסטים). זו רק שאלה של היגיון: אם נפעל נגד בני אדם, נענש: לא תמיד, אלא יום כזה או אחר, ובהכרח.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

הרצאה 1 - הסיפור האישי שלי

זו הרצאה שנתתי בפני חבר המועדון שלי: שלום חברים, אני קודם כל רוצה לבקש מכם סליחה אם איעזר ברשימות שלי: - ראשית, אין לי ממש ניסיון בלדבר מול קהל, שזה דבר שללמוד אותו לוקח זמן. - שנית, ה

איך להיות תלמיד טוב?

אם החלטת לקרוא את הפוסט הזה, יכול להיות שהכנסת לראש שלך או שאחרים הכניסו לך לראש שאתה תלמיד "גרוע". איזה אחרים? ובכן, ההורים שלך, כמה מהמורים שלך, חבריך לכיתה... הם אמרו לך שאתה "גרוע" בזה ובזה או סתם

זה באמת לא כיף להיות נסיך

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

bottom of page