לצאת מהארון הנפשי

במשך זמן רב לעגו לי האחרים: "אוי, כמה שהוא ביישן! אתם הרי לא רואים שהוא חולה נפש!" ובכן, הבחנתי שכאשר, מלכתחילה, הצגתי את עצמי כמישהו קצת ביישן, ואפילו הודיתי בכך שאני סובל ממחלת נפש, הייתי מקובל לחלוטין על האחרים, שאומרים לי: "לא! מה פתאום!", "אם לא היית מספר לי, לעולם לא הייתי שם לב לכך!”.


למה הדבר דומה? הומוסקסואלים שמתחבאים הם קורבנות הראשונים של ההומופובים. אבל אלה שיוצאים מהארון, ומצהירים על "גאוותם" אנחנו עוזבים אותם לנפשם ואנחנו אפילו מגנים עליהם!


פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

שאלה של משתמשת בקבוצת פייסבוק, המוקדשת לביישנות וביטחון עצמי, ותשובתי לשאלה זו. אלי לי ערב טוב, האם אי פעם הטלת ספק בעצמך באשר להשכלה הכללית שלך והרמה האינטלקטואלית שלך מול אנשים אחרים סביבך? אחרי עבר

האם ניתן להיות בעל בטחון עצמי בלי להיות שחצן? אני חייב המון תודה למחנכיי, קודם כל להוריי, אחריהם למוריי, ובעצם לחברה כולה. יחד עם זאת, אני מוכרח להגיד שהם גם אמרו לי לא מעט שטויות בנושאים כמו צניעות ו