הפתרון שמצאתי לנדודי שינה

אני סובל זה שנים מנדודי שינה. קראתי, שמעתי וניסיתי את כל הפתרונות הידועים ושום דבר לא הצליח ממש. החל מהפתרונות הקלאסים: לספור כבשים, להטות את המיטה ממזרח למערב במקום מצפון לדרום (או משהו כזה), וכמובן כדורי שינה.


בסוף, הפתרון שמצאתי ומצליח לי הכי טוב זה: פשוט לא לדאוג כשזה קורה!


אם אני לא ישן. אז מה? אני מבלה בכיף את הלילה עם המחשבות שלי. הרי אנחנו אף פעם לא מודעים לרגע שבו אנחנו נרדמים. לעומת זאת, אנחנו כן חשים שישנו: למשל כשמתעוררים מחלום. ובמקרה הגרוע ביותר - לילה לבן - גם אז אין לנו מה לדאוג, כי מטבע האדם הוא שאנחנו חייבים לישון טוב למחרת.


למשל, היום היתה לי חוויה מאוד חיובית: דיברתי בפני חברי המועדון שלי על הנושא שכתבתי: "אני ומקומי בעולם". החבר'ה הקשיבו, ונפתח וויכוח מאד סוער ומעניין על הנושא הזה. אני חייב לומר שבפעמים הספורות שניסיתי לדבר בפני קהל, נכשלתי כשלון חרוץ. ההבדל, נראה לי, שהפעם דיברתי על נושא שקרוב לליבי.


התוצאה לא איחרה לבוא: הלילה לא עצמתי עין. אמרתי לעצמי . אין דבר! לא ישנתי? אז, מחר אני לבטח אשן כמו תינוק. ודרך אגב, אם תינוקות ישנים כמו תינוקות, זה דווקא מפני שהם לא יודעים שום דבר על השיטות האחרות להירדם.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

שאלה של משתמשת בקבוצת פייסבוק, המוקדשת לביישנות וביטחון עצמי, ותשובתי לשאלה זו. אלי לי ערב טוב, האם אי פעם הטלת ספק בעצמך באשר להשכלה הכללית שלך והרמה האינטלקטואלית שלך מול אנשים אחרים סביבך? אחרי עבר

האם ניתן להיות בעל בטחון עצמי בלי להיות שחצן? אני חייב המון תודה למחנכיי, קודם כל להוריי, אחריהם למוריי, ובעצם לחברה כולה. יחד עם זאת, אני מוכרח להגיד שהם גם אמרו לי לא מעט שטויות בנושאים כמו צניעות ו