תנו מעצמכם, אלוהים יגמול לכם!

אין לי דעה נחרצת על הזמר Enrico Macias. מצד אחד, זה נכון שהוא קצת ,נאיבי, אבל מצד שני יש לו כמה שירים חזקים, למשל קבצן האהבה, שהבית החוזר שלו אומר את הדבר הבא: "תנו, תנו, תנו מעצמכם, אלוהים יגמול לכם!"


הגעתי למסקנה שבחיים אתה צריך לתת, לתת מעצמך כל מה שאתה רק יכול, וזאת בלי שיקולים קטנוניים כמו: "האם אני ארוויח כסף מזה?", "האם מישהו לא יעתיק ויזקוף לזכותו את הרעיונות שאני מציע?", "האם אני לא מאבד את הזמן שלי עבור אנשים שלא אפגוש אותם יותר מעולם?"


למשל היום, באתר שדן בביישנות, מישהי שאלה שאלה והרגשתי שיכולתי לעזור לה. הקדשתי רבע שעה כדי לענות לה. אני לא יודע אם אלוהים יגמול לי (אני לא מאמין באלוהים) אבל אני יודע מניסיון שהחיים יגמלו לי. זה לא עניין של אלוהים. זה פשוט עניין של הגיון ושל שכל ישר.


Le mendiant de l'amour

פוסטים אחרונים

הצג הכול

שלחו לי בווטסאפ טקסט שהצחיק אותי מאד. העברתי אותו חזרה לחברים שלי. גם הם אהבו את זה. אחרי זה, שלחתי לאחד החברים האלה תגובה רצינית על מה שמשתמע מהטקסט. להלן הטקסט המצחיק שקיבלתי ולאחריו תגובתי הרצינית.

שאלה של משתמשת בקבוצת פייסבוק, המוקדשת לביישנות וביטחון עצמי, ותשובתי לשאלה זו. אלי לי ערב טוב, האם אי פעם הטלת ספק בעצמך באשר להשכלה הכללית שלך והרמה האינטלקטואלית שלך מול אנשים אחרים סביבך? אחרי עבר

האם ניתן להיות בעל בטחון עצמי בלי להיות שחצן? אני חייב המון תודה למחנכיי, קודם כל להוריי, אחריהם למוריי, ובעצם לחברה כולה. יחד עם זאת, אני מוכרח להגיד שהם גם אמרו לי לא מעט שטויות בנושאים כמו צניעות ו